2019 Yılı

Girişimci EkiplerCANKAT.İ.O

Soba ve gaz zehirlenmelerine karşı, erken uyarı ve akıllı ev sistemleri üretir.


CLAIR

Portatif ev tipi hava kalitesi ölçüm cihazı üretir. Bu cihaz ile hava kalite indeksi parametreleri ölçülmesi bireysel kullanıcıların kullanımına sunulması hedeflenmektedir.


DETBOT

Yapay zeka teknolojileriyle hızlı ve yüksek doğruluk oranıyla botnet ağlarını tespit eden, siber güvenlik yazılımı üretir.


DVC MEDİKAL

Parmak kontraktürü açma cihazı üretir. Bu cihaz ile hastanın, kapalı olarak ve günlük ayarlanabilir açılarla parmağının düzeltilmesi hedeflenmektedir.


HİS MEDICAL

Anestezi indüksiyon aşamasında aradaki insan unsurunu çıkartıp, yapay zeka algoritması sayesinde ilaç idamesi yapacak bir sistem üretir.


KARAKOD

Karakod, yazılım öğrenmeyi amaçlayan genç nesilleri yazılıma teşvik edip, yazılımı ve yazılım mantığını en iyi yoldan en eğlenceli şekilde öğretmeyi amaçlayan platformdur.


LASTONE

Optik sensörler aracılığıyla kan grubunun non-invaziv olarak tespit edecek cihaz üretir. Bu sayede kan grubunu öğrenmek isteyen kişiler, kan vermeden bu işlemi gerçekleştirecektir.


LIFELINE

Kablosuz saatli holter cihazı üretir. Bu cihaz özellikle belirli süre takip gerektiren kalp hastalarının, daha konforlu ve sistematik bir şekilde takip edilmesini sağlayacaktır.


PEDU VR

Sanal/artırılmış gerçeklik teknolojisi yardımıyla, üzerinde çalışılması zor şartları bireyler adına canlandıran ve bu yönde eğitimlerini sağlayan platformdur.


SOLR&D

Küçükbaş hayvan yetiştiriciliğinde fazla veya az beslenmeden kaynaklı telef olayı yaşanmaktadır. SolR&D hayvanın gelişimine göre otomatik olarak beslenme takibi yapan sistem üretir.


STEM FABRİKAM

Çocuklara yönelik hazırlanmış teknoloji eğitimleri ile çocuklar kolay bir şekilde endüstri 4.0 altyapısını öğreten eğitim platformudur.


TRD GAMES

Bütün kullanıcıların ortak bir şekilde oynayabileceği, tamamen görsel materyaller ile dil ayrımı olmaksızın, çok oyunculu görsel zeka oyunu üretir.

ADRESYıldırım Beyazıt Mahallesi Aşık Veysel Bulvarı Erciyes Teknopark Tekno-5 Binası Kat:3 No:80 Melikgazi – KAYSERİTELEFON0352- 2248112e-POSTAharun.karakoc@erciyesteknopark.com